Josef Šiška

Jsem Josef a mám více než 13 let zkušeností v oblasti masáží. Mým cílem je přinést vám zážitek, který naplní vaše tělo i duši a pomůže vám dosáhnout hluboké relaxace a uvolnění.

Tantrická masáž je pro mě zvláštním způsobem spojení těla a ducha. Je to smyslný rituál vycházející z tantrické filosofie, který vám během dvou až tří hodin otevře dveře k vzrušujícím prožitkům. Relax Club Namasté je místem, kde můžete překročit své hranice a propojit se s celým vesmírem prostřednictvím tantrické masáže.

Tantrická masáž není jen relaxací, ale také léčebným rituálem, který omlazuje tělo i duši. Při této masáži vzniká intimní kontakt mezi masérem a klientem, což vede k pocitu hlubokého uvolnění a něhy.

Pro ženy může být obtížné odhodlat se a vyzkoušet tantrickou masáž, zvláště pokud je to jejich první zkušenost. V Relax Clubu Namasté dbáme na to, aby se naše klientky cítily v bezpečí a důvěřovaly nám.

Tantrická masáž vám pomůže uvolnit tělo i mysl a zažít hluboký prožitek. Pomáhá rozproudit smyslnost a touhu, posiluje kreativitu a pomáhá odbourat stres.

Kromě tantrické masáže nabízím také aktivační masáž pro ženy. Tato masáž kombinuje prvky různých masérských technik a pomáhá uvolnit zablokovaná místa na těle.

Energie kundalini je důležitou součástí tantrické masáže a pomáhá stimulovat tělo a duši. Její aktivace přináší pozitivní změny ve fyzickém i duševním zdraví.

Tantra je prastarou hinduistickou praxí, která propojuje energii a pomáhá dosáhnout hlubší intimitu. Při tantrické masáži se učíte relaxovat a být přítomní v okamžiku.

Nabízím vám možnost prožít jedinečné a obohacující zážitky prostřednictvím tantrické masáže. Přijměte pozvání k objevování své smyslnosti a hlubšího spojení sami se sebou a svým partnerem.

Josef

Ceník

Ceník klasických a speciálních masáží

Klasická masáž

600 Kč / 1 hod.

Klasická švédská masáž vybraných svalových partií
např. záda+šíje.

Relaxační masáž

600 Kč / 1 hod.

Lehčí forma klasické masáže vybraných svalových partií, např. záda+šíje.

Anticelulitidová masáž

600 Kč / 1 hod.

Speciální masáž zadečku, stehen či jiných
partií, pomocí silikonových baňek.

Detoxikační masáž pro ženy

1 500 Kč / 2 hod.

Detoxikační masáž pro ženy je jako osvěžující oáza pro tělo i mysl. Tato vysoce účinná terapie je navržena speciálně pro ženy, aby podpořila jejich celkovou pohodu a regeneraci. Během této masáže budou naše zručné ruce používat techniky, které pomáhají odstranit nahromaděné toxiny a napětí, které mohou způsobit únavu a stres. Mírný tlak a jemné pohyby působí na lymfatický systém, podporují krevní oběh a pomáhají vyplavit škodlivé látky z těla. Detoxikační masáž pro ženy je nejen osvěžujícím zážitkem, ale také účinným nástrojem pro dosažení rovnováhy a vitality.

Aktivujicí masáž pro ženy

1 700 Kč / 2 hod.
Dopřejte si záhadný zážitek plný smyslnosti a rozkoše. Věnujte se naší jedinečné, komplexní masáži celého těla, která spojuje ty nejslavnější masérské techniky. Naše něžné ruce budou pomalu putovat po vašem těle, od zad, přes šíji až k chodidlům, lýtkům, stehnům a zadečku. Celý tento nezapomenutelný zážitek bude provázen citlivou tantrickou masáží Yoni, abychom probudili vaši ženskou sílu.
Tuto záhadnou cestu vám odhalí pouze náš mistrovský masér Josef. Na konci se budete cítit harmonizovaní a zbavení všeho napětí a vše zakončíme jemnou masáží vaší hlavy.

Laskající masáž pro osamělé ženské duše

1 700 Kč / 2 hod.
Cítíte se samy a toužíte po intimitě a blízkosti? Chybí vám někdo, kdo vás obejme a naslouchá vašim myšlenkám? Zastavte se u nás a dopřejte si výjimečný zážitek. Zde nejenže si užijete úžasnou masáž, ale také budete moci sdílet vaše touhy a představy.
Naše komplexní masáž celého těla zahrnuje kouzelné doteky na lehátku, které postupně projdou všemi částmi vašeho těla – od zad, šíje až k chodidlům, lýtkům, stehnům a něžnému zadečku. A celý tento rozkošný zážitek bude provázen citlivou tantrickou masáží Yoni, která vám pomůže objevit vaši ženskou sílu a vášeň.
Tuto nevšední zkušenost vám přinese pouze terapeut, který také zakončí tuto nádhernou cestu jemnou masáží vaší hlavy. Zastavte čas a dopřejte si to, co jste si vždycky přála.

Indická masáž hlavy

600 Kč / 20 min.

Speciální masáž hlavy.

Tantra masáže

"Probouzející"

2 000 Kč / 1 hod.

Tantrická masáž pro ženy vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

"Královská"

3 000 Kč / 2 hod.

Tantrická masáž pro ženy vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

"Mystická"

5 000 Kč / 3 hod.

Tantrická masáž pro ženy vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

Tantrická Permanentka

15 000 Kč

6 x 2 hodiny tantrické masáže pro ženy vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

Velká Tantrická Permanentka

25 000 Kč

11 x 2 hodiny + 1x 3 hodiny tantrické masáže pro ženy vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

DOPORUČUJEME  4-RUČNÍ  Tantra masáž a PÁROVÁ masáž  
vždy dvojnásobek základní ceny
Individuální přístup, možnost dohody libovolných kombinací dle přání.

Rezervace

Kontaktní údaje slouží pouze k vyřízení vašeho dotazu a nebudou pro žádné další účely použity.

Vaše pohodlí je pro nás prioritou. Po odeslání tohoto formuláře se vám brzy ozve náš masér či masérka, aby upřesnil(a) přesný čas vašeho termínu. Děkujeme za vaši důvěru!