Účinky a blažené pocity po tantrické masáži ve Vás přetrvají celé dny.

Tantra masáž je rituál

Tantrická masáž, smyslný rituál vycházející z tantrické filosofie, nabízí proniknutí do světa vzrušujících prožitků a smyslnosti. Mezi zákazníkem a masérem vzniká intimní kontakt, při kterém získáte pocit uvolnění a budete naplněni něhou a životní sílou. Tantrická masáž je nejen skvělou relaxací, je i lékem, omlazuje tělo i duši a zkrášluje psychickou i fyzickou schránku člověka.

¨Pro ženu někdy není jednoduché odhodlat se a dopřát si tantrickou masáž, zvláště pokud je to poprvé. Ráda se nechává hýčkat a rozmazlovat, ale potřebuje přitom cítit důvěru a pocit bezpečí ana tom si v Relax Clubu Namasté dáváme náležitě záležet.¨

TIP: Podrobně o Tantře

Ke každé ženě přistupujeme individuálně, s velkou empatií, respektem a porozuměním. Masáž je vedená velmi citlivě, vědomě s důrazem na prožitek v přítomném okamžiku.

 

Při tantrické masáži se naučíte za pomocí práce se sexuální energií, uvolnit své tělo i mysl a dopřát si tak hluboký prožitek. Tantra masáž zvyšuje vaší smyslnost a touhu, posiluje kreativitu, nadhled, pružnost těla i ducha, odbourává stres a vrací chuť do života.

Kdy jindy si dovolit tantrickou masáž a probudit v sobě ženskost, než právě teď.

Otevřete své srdce a mysl a nechte se unášet dotyky, které vás dokonale uvolní a dopřejí vám příval nové energie. Tantrická masáž vám rozšíří obzory, zboří vaše hranice a propojí vás s celým vesmírem.

Tak jako jste jedineční vy, je jedinečná i tantrická masáž, jejíž kouzlo tkví v neopakovatelnosti, poznání nového a probádání neznámého.Tantrická masáž prostoupí vašim tělem, naplní vás láskou, harmonií a štěstím.

 

Tantra masáže v Brně

 

Rezervujte si úžasnou masáž e-mailem, telefonicky, pomocí SMS, nebo vyplňte náš formulář.

Rezervace masáží:

Telefonicky/SMS:    Josef  797 621 682

e-mail: allcon.groupe@gmail.com

↓ FORMULÁŘEM ↓

Dopřejte si v dnešní uspěchané době také řádnou dávku relaxu. Dovolte to sami sobě zažít to nejlepší co existuje …. Relax Club Namasté v Brně.