Tantra masáže

Tantrické masáže v Brně
Plameny svíček líně plápolají do rytmu tradiční orientální hudby, měkký futon laskavě objímá vaše nahé tělo a vy se zavřenýma očima vnímáte intenzivní vůni přírodních olejů a indických vonných tyčinek, která se line všude kolem. Vaše pokožka napjatě a nedočkavě očekává, kam padne první dotek zkušené masérky. Následující minuty budou patřit pouze vám, tělesné smyslnosti a něžné péči o vaše tělo.

Tantrická masáž ≠ tantra. Tantrická masáž je jedním z mnoha tantrického učení. Spousta lidí si v dnešní době pod pojmem tantrická masáž představí lascivní erotické masírování se “šťastným koncem”, které se za tantra masáž pouze vydává. Význam tantrické masáže je mnohem hlubší, než pouhé dosažení sexuálního uspokojení. Skutečná tantrická masáž ve vás zanechá hluboký a nezapomenutelný zážitek, který ve Vás přetrvá celé dny. Tantra je o uvědomění si vlastní sexuality, objevování nových vztahových i životních dimenzí.

Cílem tantrické masáže je prožívat a vnímat vlastní sexuální energii. Tu masér/ka vzbuzuje prostřednictvím páteřního kanálu (čakra), k tomu slouží masáž pohlaví. Součástí masáže jsou různá dechová a meditační cvičení, rituály uctívání těla.

Tantrická masáž vám dá možnost se těšit z vlastního těla, jeho vzrušení i z přítomnosti druhého, který vám pomůže rozvést energii do celého vašeho těla. Probuzená energie rozvibruje celé vaše tělo a vyvolává nepopsatelné pocity, otevírá lidskou mysl novým nápadům a vizím. Tantra učí, jak nově objevenou energii přijmout a nechat se jí naplnit.

Ještě několik dní po tantrické masáži se budete cítit opravdu skvěle. Nebudete unavení jako dřív, naopak budete sršet energií a zářit štěstím. Budete citlivější a vnímavější vůči sobě, svému tělu i partnerovi. A navíc se díky tantra masáži setkáte a budete prožívat vnitřní (celotělní) orgasmus.

Jak probíhá pravá tantrická masáž

Každou tantrickou masáž provází zvláštní a unikátní atmosféra, kterou vytváří důvěra mezi masérem a masírovaným, příjemné prostředí masážní místnosti, tlumené světlo, rozsvícené svíčky, speciální hudba a tradiční vůně aromaesenciálních olejů.

zena zavoj

Samotné masáži předchází kátký seznamovací rozhovor maséra s klientem. Při něm se oba aktéři vzájemně lépe poznají, masér přiblíží klientovi, jak bude masáž probíhat a klient dostane prostor na dotazy a přání. Ke konverzaci často patří popíjení lahodného čaje. Důležité je, aby oba aktéři pociťovali vzájemnou důvěru. Bez ní by masáž nemusela dosáhnout očekávaného efektu.

Po úvodním seznámení si klient odchází odložit oděv a osprchovat se. Smyje ze sebe nejen pot a nečistoty, ale především starosti všedního dne. Poté se zahalí do připraveného dlouhého šátku (sarong) a v tuto chvíli je připraven ponořit se do světa vlastní smyslnosti.

Tantrický rituál začíná ve stoje. Masér/ka (taktéž pouze zahalený/á do sarongu) se potřebuje naladit na klienta, chytne ho za ruce a zahledí se mu krátce do očí. Pouze pokud je masér/ka (dávající) plně naladěn na klienta (přijímající), dokáže mu navodit maximální uvolnění a relaxaci. Poté se může přistoupit k samotné masáži. Ta většinou probíhá na futonu či nízké matraci na zemi.

Klient si odloží šátek, lehne si na břicho a sejmutým sarongem se může přikrýt. Pokud se masér/ka cítí během masáže uvolněně, může svůj sarong také odložit. Tantrická masáž začíná rituálním omýváním těla horkými žíňkami a ručníky (prohřívací část). Pozvolným zahříváním těla dochází k postupnému uvolňování svalového napětí a zklidnění celého organismu. Následuje velmi příjemná část plná různých typů doteků za použití hladítek, peříček, kožešin, jemných šátků atd. Tato “hladící část” má za úkol prohloubit relaxaci a celkový prožitek.

Následuje hlavní – olejová – část, ve které se s velkou citlivostí postupně masíruje celé tělo od hlavy až ke konečkům prstů. Nejdřív zadní polovina těla, poté se klient otočí na záda a je masírován zepředu. Při klasické tantrické masáži se masíruje pouze okolí pohlavních orgánů (záleží na konkrétním salónu).

Intimní masáž jako příjemný bonus navíc

Masáž joni a lingamu se zařazuje na úplný závěr, pokud o ni má klient zájem. Joni a lingam jsou sánskrtské výrazy pro ženské a mužské pohlavní orgány. Cílem této masáže je zažít zcela nové pocity, odstranit životem nasbírané bloky, které brání v přirozeném a opravdovém prožívání sexuální energie a celková harmonizace pohlavních energetických center a regenerace pohlavních orgánů. Při intimní masáži se může klient plně soustředit jen na sebe a své prožívání, už tento fakt zaručuje dosažení v běžném životě těžko dosažitelných pocitů. Masáž, která je velmi jemná a něžná, probíhá v okolí, vně i uvnitř pohlaví (vč. prostaty, či pánevního dna), klient si sám volí hloubku prožitku. Masáž je možné kdykoli ukončit, pokud si to bude klient přát.

Po skončení masáže je klient opět přikryt sarongem a je mu poskytnut čas a prostor pro doznění pocitů z masáže. Velmi se doporučuje zanechat na těle olej použitý při masáži. Na konec má klient možnost posedět s masérem u šálku čaje a podělit se s ním o své pocity.

Tantrická masáž nemá žádný cíl, může a nemusí při ní dojít k ejakulaci/orgasmu, klient může a nemusí být vzrušený. Důležitá je pouze lidská bytost, která žije svůj život a vnímá sebe sama.

Druhy tantrických masáží

Jednotlivé druhy masáží, resp. jejich názvy a náplň, se salón od salónu liší. Existuje ale několik základních typů, ze kterých můžete vybírat:

  • klasická tantrická masáž (záleží na salónu, zda je součástí i masáž pohlavních orgánů)
  • tantrická masáž pro muže (může zahrnovat i masáž prostaty)
  • tantrická masáž pro ženy (včetně masáže pánevního dna, je-li to přání klientky)
  • partnerská tantra masáž (partneři leží na lehátkách vedle sebe a jsou masírování zároveň)
  • různé léčivé tantra masáže
  • intuitivní tantra masáž
  • čtyřruční tantrická masáž (probíhá za přítomnosti dvou masérů/ek)
  • a další

Tantra…

Slovo tantra se ze sanskrtu překládá jako “vazba”, “sepjatost”. Jedná se o systém víry a tradic, který se zakládá na umění vědomí. Tantra je spirituální cesta  života, starodávné umění, které vás dovede k lásce k sobě samému a porozumění vlastní sexuální energii. Pomáhá rozproudit životní (sexuální) energii, najít cestu ke své přirozenosti a naučí vás žít v touze a lásce. Tantristé prostřednictvím tohoto učení usilují o dosažení duchovního naplnění.

Původ tantry leží v Indii, kde 5 tisíc let před naším letopočtem vzešla z kultu boha Šivy a jeho manželky Šakti. Nejedná se však o náboženství, ale o praktické umění meditace, posvátné sexuality a životní filosofii. Původně tantru šířila tajná skupina tantriků. Utajení bylo nutné kvůli v Indii převládajícímu hinduismu, který byl v otázce sexuality velice striktní (například předsvatební sex v Indii, stejně jako mezikastovní manželství, byly naprosté tabu). V tantrickém učení si jsou všichni rovni, bez ohledu na kastovní příslušnost, pohlaví či víru.

shiva tantra masaze

Tantrické umění vám pomůže s hledáním štěstí na Zemi, naučí vás rozvíjet své jedinečné schopnosti a dovednosti, abyste sebe i své okolí mohli činit šťastným. Podle tantry neexistuje černá, nebo bílá, dobře, nebo špatně. Dobro je individuální hodnotou každého z nás, proto nelze lidi odsuzovat za to, co mají rádi. Tantra učí přijímat a respektovat ostatní lidi takové, jací jsou. Probudí ve vás úctu k sobě i druhým.

Umění tantry mění pudovou sexuální energii na energii vitální (životní) a tu následně na energii duchovní. Na sexuální spojení mezi mužem a ženou nahlíží jako na posvátný akt spojení mužského a ženského principu. Posvátnost, uctívání božského principu v nás a jedinečnosti všech bytostí a aspektů života je podstatou tantrické filosofie. Všechny bytosti jsou božské a zaslouží si úctu, lásku a pozornost.

Sexualitu, smyslnost, lásku, práci s energiemi a smyslové vnímání tantra využívá jako prostředky, které přimějí člověka, aby v sobě otevřel brány k sebepoznání, sebeuvědomění, propojení se se sebou, druhými a celým životem. Protože vše souvisí se vším, vše je propojeno.

Jaké účinky můžete od tantra masáže očekávat?

Prioritou tantrické masáže není uspokojení sexuální touhy, ale porozumění vlastní sexuální energii. Protože teprve když porozumíte své vlastní sexualitě, můžete pochopit sexualitu svého partnera, či partnerky. Ženy po tantrické masáži dokážou s větší láskou přijímat své tělo  a své vzrušení. Orgasmus už neprožívají pouze v oblasti genitálií, ale prostupuje celé tělo.

Tantra masáže mají omlazující, zkrášlující i léčivé účinky na tělo i duši. Dochází při nich k naprostému uvolnění všech zákoutí těla, psychiky a emocí, ke zvýšení vnímavosti vůči sobě, zlepšení vztahu ke svému tělu. Tantra masáž vás naučí lépe využívat vaši životní energii (kundalini) a dokáže odstranit fyzické, psychické a emoční bloky, které jsme si celý život střádali. Naučí vás, jak se svým partnerem otevřeně komunikovat a sdílet intimitu. Podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru mezi partnery.

Léčivé účinky se týkají problémů s prostatou, poruch erekce, předčasné ejakulace, bolestivého sexuálního styku, vaginitidě a nefyziologických potíží s otěhotněním. Tantra masáž umí navrátit energii, vitalitu a chuť do života. Zbaví vás deprese z nedostatku něžné péče a intimních doteků. Podporuje krevní oběh, zbavuje stresu a napětí.

tantra masaz brno

Objevte skrytá tajemství svého těla

Jemná masáž plná něžných doteků, která vám otevře cestu k intenzivnějšímu vnímání a pozitivnímu přijímání sebe sama. Z tantra masáže budete odcházet uvolnění, nabití energií a obohacení o dosud nepoznané pocity a dojmy. Nechte se rozmazlovat bez výčitek a studu. Pečlivé ruce tantra maséra/ky si zamilujete na první dotek.

Rezervujte si úžasnou masáž  vyplňte náš formulář.

Do několika minut se vám ozveme a vy se můžete těšit na relaxaci, kterou si zamilujete na první dotek.

↓ FORMULÁŘEM ↓