Klasická masáž je vždy doplněna o protahovací cvičení a rady jak prodloužit efekt masáže.

Klasická neboli Skandinávská masáž

Klasická Skandinávská masáž se jako léčebný prostředek používala tisíce let, nedali na ni dopustit například v oblasti Mezopotámie, Egypta a Číny, ulevuje tělu od bolesti a má celou řadu léčebných účinků, které se projevují nejen v masírované oblasti, ale díky šikovným rukám masérů přináší uvolnění celému tělu.

Klasická Skandinávská masáž příznivě působí na celkový stav těla, přináší úlevu od bolesti a navozuje stav dokonalé relaxace, je ideálním léčebným prostředkem při chronických onemocněních a chorobách krevního oběhu a cév. Příznivě působí po úrazech a operacích a doporučuje se při svalové únavě a stavech fyzického vyčerpání.

Klasická masáž také příznivě ovlivňuje dýchání. Léčebné účinky dotyků zkušených masérů nemají hranic, vyzkoušejte.

… svěřte se do rukou zkušeného maséra, který vám bude pomocí daných hmatů stimulovat jednotlivé části těla, svaly, šlachy, fascie…. Při klasické skandinávské masáži je obvyklé zaměřit se pouze na jednu část těla a věnovat se jí přibližně hodinu, masáž proniká do svalů, protahuje a posiluje je.

Masáž působí skrze svalovou hmotu také na vnitřní orgány těla, tlakem je uvolňováno napětí a celé tělo je prokrveno a okysličeno.

Relaxační masáž nebo klasickou masáž?

Relaxační masáž, jak už název napovídá, je určena k celkové relaxaci těla, hmaty maséra jsou jemnější, klasická masáž je prováděna tvrdšími hmaty, které odstraňují tonusy svalů a nahromaděné únavové látky ve svalech. Pokud cítíte bolest zad, je pro vás klasická masáž jako stvořená, uvolňuje sval, zrelaxuje jej a bolest mizí.

Hodinová masáž je určena obvykle pro jednu část těla (celá záda, nohy zepředu, nohy zezadu, ruce, šíje, hýždě, hlava).

Rezervujte si úžasnou masáž e-mailem, telefonicky, SMS, nebo vyplňte náš formulář.

Rezervace masáží :

Telefonicky/SMS:  Josef  797 621 682

e-mail: allcon.groupe@gmail.com

↓ FORMULÁŘEM ↓

Dopřejte si v dnešní uspěchané době také řádnou dávku relaxu. Dovolte to sami sobě ….

Můžete si dopřát i něco dalšího a dokonale lepšího. A to originální Tantra masáž :