Relaxační masáž je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Relaxační masáž

Je jako pohlazení na těle i na duši. Zahalíme vás jemnými doteky a dopřejeme vašemu tělu stav celkové relaxace těla. Nechte se hýčkat doteky rukou, kteří vám dopřejí čas jen a pouze pro sebe.

masaz v relax clubu namaste

Relaxační masáž je velice podobná klasické masáži. Při relaxační masáži se ale více pracuje s kůží a dotykem, hmaty profesionálního maséra jsou jemnější a pomalejší, navozují pocit klidu a pohody.

V dnešní uspěchané době je potřeba umět vypnout, zapomenout na každodenní problémy a dopřát si přepychovou péči, kterou relaxační masáže nabízí. Přijďte si k nám odpočinout.

 

Relaxační masáž dokáže pomoci od bolesti a napětí, podporuje krevní oběh i lymfatický systém a pomáhá vyloučit toxické látky z organismu. Tato blahodárná terapie využívá masážní oleje a aromatické esence, díky kterým se po masáži budete cítit jako v novém těle.

Vyberte si ….

Detoxikační masáž

Dejte svému unavenému tělu relaxační detoxikační masáž 100% přírodním olejem s bylinkami. Zahalte se do omamné vůně oleje a vychutnejte si očistu a povzbuzení svého těla.

 

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Na masérském kurzu se naučíte, jak pomocí speciálních hmatů a technik, uvolnit u klienta oblast šíje, ramen a hlavy a navodit u něj pocit zdraví, klidu a psychické pohody.

Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se i provádět vsedě. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

 

 

Rezervujte si úžasnou masáž emailem, telefonicky, pomocí SMS, nebo vyplňte náš formulář.

Rezervace masáží :

Telefonicky/SMS:  Josef  797 621 682

e-mail: allcon.groupe@gmail.com

↓ FORMULÁŘEM ↓

Dopřejte si v dnešní uspěchané době také řádnou dávku relaxu.

Můžete si dopřát i něco lepšího. Tyto další tantrické a klasické skandinávské masáže: