Klasická masáž je vždy doplněna o protahovací cvičení a rady jak prodloužit efekt masáže.

Klasická masáž

Klasická masáž se jako léčebný prostředek používala tisíce let, nedali na ni dopustit v oblasti Mezopotámie, Egypta a Číny, ulevuje tělu od bolesti a má celou řadu léčebných účinků, které se projevují nejen v masírované oblasti a přináší uvolnění celému tělu.

Klasická masáž příznivě působí na celkový stav těla, přináší úlevu od bolesti a navozuje stav dokonalé relaxace, je ideálním podpůrným prostředkem při chronických onemocněních. Příznivě působí po úrazech a operacích a doporučuje se při svalové únavě a stavech fyzického vyčerpání.

Klasická masáž také příznivě ovlivňuje dýchání. Léčebné účinky dotyků zkušených masérů nemají hranic, vyzkoušejte.

masáž kameny

… svěřte se do rukou zkušeného maséra, který vám bude pomocí daných hmatů stimulovat jednotlivé části těla, svaly, šlachy, fascie…. Při klasické masáži je obvyklé zaměřit se pouze na jednu část těla a věnovat se jí přibližně hodinu, masáž proniká do svalů, protahuje a posiluje je.

Masáž působí skrze svalovou hmotu také na vnitřní orgány těla, tlakem je uvolňováno napětí a celé tělo je prokrveno a okysličeno.

Relaxační masáž nebo klasickou masáž?

Relaxační masáž, jak už název napovídá, je určena k celkové relaxaci těla, hmaty maséra jsou jemnější, klasická masáž je prováděna tvrdšími hmaty, které odstraňují tonusy svalů a nahromaděné únavové látky ve svalech. Pokud cítíte bolest zad, je pro vás klasická masáž jako stvořená, uvolňuje sval, zrelaxuje jej a bolest mizí.

Hodinová masáž je určena obvykle pro jednu část těla (celá záda, nohy zepředu, nohy zezadu, ruce, šíje, hýždě, hlava).

Rezervujte si úžasnou masáž e-mailem, telefonicky, SMS, nebo vyplňte náš formulář.

Rezervace masáží :

Telefonicky/SMS: Monika 603 116 513, Josef  607 234 257

Na e-mail: masaze@relaxclubnamaste.cz

↓ FORMULÁŘEM ↓

Dopřejte si v dnešní uspěchané době řádnou dávku relaxace pro sebe. Dovolte to sami sobě ….

Můžete si dopřát i něco dalšího a dokonale lepšího. A to originální Tantra masáž :