Naše masáže Vás zbaví stresu, napětí a starostí …. u nás si odpočinete.

Relax Club Namasté v Brně

Masáže v Relax Clubu Namasté, propojující hudbu, práci s koncentrací, kreativitou a práci vlastníma rukama dokáží poskytnout pocit uvolnění, seberealizace a dokáží Vás alespoň na chvíli přenést od všech vnějších problémů

 

Jmenuji se Monikauvolnění před masáží v relax clubu namaste

K masírování a Tantra masážím jsem se dostala velmi brzy své kariéry, celkem se již masážím věnuji přes 20 let. Mé dlouholeté zkušenosti a veliká radost z masáže mě naplňují a dávají mi velice pozitivní energii. Dlouhodobě se věnuji Tantra masážím pro muže se spoustou úspěchů.

Jmenuji se Josef

K masážím mne před 7 lety přivedla moje kolegyně masérka Monika.

Specializuji se na velmi osobní provedení masáží pro ženy, díky kterým, ode mě  odcházíte velmi uspokojena a připravena čelit dalším nástrahám světa. Moje masáže jsou velice oblíbené nejen díky provedení, ale i díky osobnímu přístupu a radám jež poskytuji klientkám včetně duševní opory.

 

Josef masér

 

Relax club Namsté masérna

Náš Relax Club Namasté je naše velice útulné a klidné místo, pěšky 100m z Malinovského náměstí směr Cejl a doleva za Lékárnou a Zdravotní pojišťovnou MV. Poté do dvora, zde lze parkovat zdarma a poté podle šipek na zdi,do 1.patra a dveře č.3 a zaklepat. 

 

Druhy masáží: