Ceník

1 hod.     Klasická skandinávská masáž 490 Kč    – klasická zdravotní masáž vybrané svalové partie např. záda+šíje, nohy, ruce, hlava.

1 hod.     Relaxační masáž 490 Kč    – masáž vybrané partie těla, masáž zadní části těla, masáž přední části těla.

1 hod.     Anticelulitidová masáž  490 Kč – speciální masáž hýždí, stehen či jiných problémových partii, LUXUSNÍM funkčním přípravkem.

1 hod.     Těhotenská prenatální masáž  490 Kč   Velmi jemná, opatrná, ale velmi zdravá a prospěšná klasická masáž pro těhotné maminky ve všech fázích těhotenství. Masáže probíhá v kleče, či na boku,  doporučujeme.

1 hod.     Postnatální masáž  490 Kč   Velmi důležitá a ošetřující a velmi zdravá a prospěšná klasická masáž pro mladé maminky, pomáhající redukovat postnatální problémy, jako jsou strije, cellulitida a únava, vyčerpanost. Miminko lze vzít s sebou.

2 hod.     Aktivujicí masáž pro ženy   1499 Kč   Ženy milují klasickou  masáž, protože masážní terapie je jedním z nejlepších způsobů, jak urychlit zotavení po intenzivní zátěži. Pokud jste v poslední době pracovali mimořádně tvrdě, dopřejte si naši masáž, která zahrnuje, kompletní masáž celého těla obsahují kombinaci toho nejlepšího z masáží. Masírují se postupně na masážním lehátku všechny partie: záda, šíje, chodidla, lýtka, stehna, zadek a je zakončena citlivou tantrickou masáží Yoni (pohlaví). Dále masáž zahrnuje kompletní protahovací cviky včetně svalů pánevního dna.

1 hod.     Detoxikační masáž pro ženy  950 Kč  S jemnou detoxikační masáží Vám bude terapeut masírovat postupně celý povrch kůže, lymfatické uzliny, které se nacházejí v krku, za uchem, podpaží a tříslem. Oteklé lymfatické uzliny jsou často odpovědí na nemoc, infekci nebo stres a jsou znamením, že se vaše tělo snaží zbavit všech toxinů, které vám způsobují bolest. Váš terapeut vás jemně masíruje, vaše tělo podstoupí rozpohybování lymfy, která následně při dodržení pitného režimu vyplaví toxiny z Vašeho těla.

20 min.     Indická masáž hlavy 400 Kč  – speciální masáž hlavy.


 

1 hod,     Tantrická masáž  1500 Kč (probouzející)  – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

1,5 hod.  Tantrická masáž  2200 Kč (léčivá)   – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

2 hod.     Tantrická masáž  2800 Kč (královská)   – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

3 hod.     Tantrická masáž  4000 Kč (mystická)   – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

Tantrická Permanentka   6x 2 hod. 10 000 Kč – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

Velká Tantrická Permanentka  11x 2hod. + ZDARMA 1x 3hod.  19 000 Kč – tantrická masáž pro ženy/muže

4-RUČNÍ  Tantra masáž a PÁROVÁ masáž  – vždy dvojnásobek základní ceny

Příplatkové služby:

Masáž zadečku s masáží prostaty  200 Kč – speciální masáž doplněk k tantrickým masážím.

 

Individuální přístup, možnost dohody libovolných kombinací dle přání.

 

 

POPRVÉ ? TAK PODRUHÉ SE SLEVOU !

Jste u nás poprvé a jste spokojeni ? Nebojte a řekněte si o slevu 10% na další masáž !

Věříme, že budete spokojeni a budete se k nám rádi pravidelně vracet.
Nenechávejte si své zážitky od nás jen pro sebe.
Podělte se o ně se svými blízkými a známými, doporučte nás.
Udělejte jim radost a obdarujte je dárkovým poukazem nebo roční permanentkou.

Rezervujte si masáž telefonem, e-mailem, SMS, nebo vyplňte náš formulář.

Telefonicky/SMS:    Monika 603 116 513,   Josef  607 234 257

e-mail: masaze@relaxclubnamaste.cz

↓ FORMULÁŘEM ↓

Naše nabídka masáží: