Ceník

1 hod.     Klasická skandinávská masáž 490 Kč    – masáž vybrané svalové partie např. záda+šíje, nohy, ruce, hlava.

1 hod.     Relaxační masáž 490 Kč    – masáž vybrané  partie těla, masáž zadní části těla, masáž přední části těla.

1 hod.     Anticelulitidová masáž  490 Kč – speciální masáž hýždí, stehen, protažení šlach a svalůperfektním funkčním olejem s bylinami.

1 hod.     Těhotenská prenatální masáž  490 Kč   Velmi jemná, opatrná, ale velmi zdravá a prospěšná klasická masáž pro těhotné maminky ve všech fázích těhotenství. Velice ze zkušenosti, doporučujeme.

1 hod.     POTěhotenská postnatální masáž  490 Kč   Velmi důležitá a ošetřující a velmi zdravá a prospěšná klasická masáž pro mladé maminky, pomáhající redukovat postnatální problémy, jako jsou strije, cellulitida a únava, vyčerpanost. Velice ze zkušenosti, doporučujeme.

1 ,5 hod.     Aktivujicí masáž pro ženy při bolesti nohou a velkých kloubů  690 Kč   Mnoho fyzický pracujících žen miluje klasickou  masáž, protože masážní terapie je jedním z nejlepších způsobů, jak urychlit zotavení po intenzivní zátěži. Pokud jste v poslední době pracovali mimořádně tvrdě, dopřejte si masáž. Pravděpodobně budete mít menší napětí v bolavých svalech, kloubech, větší relaxaci, lepší bezbolestný pohyb a vylepšené funkce měkkých tkání, fascií a kůže. Masážní terapie také pomůže snížit otok ve vašich svalech, vyrovnat se s abnormálními dechovými výkyvy po vysoce intenzivní zátěži a může dokonce pomoci zabránit případným dalším zraněním. Masážní terapie zahrnuje, kompletní masáž i reflexní chodidel, lýtek, stehen, zadku. Kompletní protahovací cviky včetně svalů pánevního dna. K této masáži je možné dokoupit energetické otevírání šetsté a sedmé čakry tantrickou masáží yoni (pohlaví) za cenu dle dohody. Další informace o výhodách masáží nebo o tom, jak se lépe orientovat v oblasti zdravého životního stylu, zdokonalovat techniky krásy a jíst čisté, nás prosím kontaktujte .

 

2 hod.     Aktivní  masáž pro ženy  777 Kč  Jde o celotělovou indickou masáž s prvky různých masérských technik. Masíruje se celé tělo, hlava, šíje, záda, nohy, ruce, zadeček a tantrická masáž yoni. U této masáže nesledujeme čas, celkový čas vychází z potřeb a přání ženy. Cena se nemění. Vice o masáži v popisu služeb.

1 hod.     Regenerace kůže masáž  490 Kč  Regenerační celotělovou masáž, zaměřenou speciálně na kůži a hluboké vrstvy, pomocí speciálních olejů s beta karotenem a výtažky z bylin.

20 min.     Indická masáž hlavy 400 Kč  – speciální masáž hlavy.

Odborná manikůra a Odborná pedikůra  https://www.facebook.com/odbornapedikuramanikura/


 

1 hod,     Tantrická masáž  1500 Kč (probouzející)  – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

1,5 hod.  Tantrická masáž  2200 Kč (léčivá)   – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

2 hod.     Tantrická masáž  2800 Kč (královská)   – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

3 hod.     Tantrická masáž  4000 Kč (mystická)   – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

Tantrická Permanentka   6x 2 hod. 10 000Kč – tantrická masáž pro ženy/muže vč. souvisejících rituálů a masáže pohlaví.

Velká Tantrická Permanentka  11x 2hod. + ZDARMA 1x 3hod.  19 000 Kč – tantrická masáž pro ženy/muže

4-RUČNÍ  Tantra masáž a PÁROVÁ masáž  – vždy dvojnásobek základní ceny

Příplatkové služby:

Masáž zadečku s masáží prostaty  200 Kč – speciální masáž doplněk k tatntrickým masážím.

 

Individuální přístup, možnost dohody libovolných kombinací dle přání.

 

 

POPRVÉ – SE SLEVOU!

Jste u nás poprvé? Řekněte si o slevu 10% !

Věříme, že budete spokojeni a budete se k nám rádi pravidelně vracet.
Nenechávejte si své zážitky od nás jen pro sebe.
Podělte se o ně se svými blízkými a známými, doporučte nás.
Udělejte jim radost a obdarujte je dárkovým poukazem nebo roční permanentkou.

Rezervujte si masáž telefonem, e-mailem, SMS, nebo vyplňte náš formulář.

Telefonicky/SMS:    Monika 603 116 513,   Josef  607 234 257

e-mail: masaze@relaxclubnamaste.cz

↓ FORMULÁŘEM ↓

Naše nabídka masáží: