Není to jen masáž.
Je to zážitek pro duši.

masaz

Klasická masáž

tantra

Tantrická masáž

relax

Relaxační masáž

O nás

V srdci vašeho města leží oáza klidu a relaxace, kde čas jako by zpomalil svůj běh. Vítejte v Relax Clubu Namasté. Naše studio bylo založeno s jedním myšlenkovým cílem: poskytovat nejen úlevu od fyzické bolesti, ale také od každodenního stresu a napětí. Věříme, že masáže nejsou pouze luxusem, ale základním prvkem pro dosažení a udržení celkové pohody a rovnováhy těla a mysli.

Náš vysoce kvalifikovaný tým terapeutů je zde, aby vám poskytl personalizovaný zážitek, který zohlední vaše jedinečné potřeby a preference. Každý z našich terapeutů má specializované vzdělání a praxi v různých typech masáží, ať už hledáte hlubokou tkáňovou masáž, aromaterapii nebo relaxační masáž.

V Relax Clubu Namasté se zavazujeme k neustálému vzdělávání a zdokonalování našich dovedností, abychom vám mohli nabídnout nejlepší služby. Naším hlavním cílem je, abyste se u nás cítili jako doma, obnovili svou energii a opustili naše studio s pocitem znovuzrození, odpočinku a harmonie.

Náš tým

Josef

Josef

Masáže mě zaujaly díky osudu a vzdělání od kolegyně Moniky. Specializuji se na masáže pro ženy s osobním přístupem a užitečnými radami, což každou masáž činí jedinečnou. Srdečně vás zvu, abyste přišli a zažili úroveň péče a odbornosti, kterou mohou nabídnout mé zkušené a citlivé ruce.

Paris

Paris

Paris Wilton je naší novou hvězdou. Její dovednosti a vášeň pro masáže ji rychle zařadily mezi oblíbené masérky. Paris vkládá do každé masáže kousek svého srdce a věří v léčivou sílu doteku. Ponoř se s ní do nezapomenutelného zážitku, který tě bude doprovázet ještě i po celý dlouhý den.

Recenze

A. B.
A. B.
27 Prosinec 2022
Oceňuji velmi citlivý přístup, klid, pohodu. Vždy odcházím nabita energii, emočně uvolněna. Zlaté ruce Josefe.
moore. allonsy
moore. allonsy
23 Červenec 2022
Masáž velmi doporučuji, už dlouho jsem tak nezrelaxoval. Masáž příjemná od začátku až do konce, paní Marcela je velmi profesionální a vnímavá. Bezproblémová domluva na termínu. Určitě doporučuji a rád se vrátím k tantře.
J M
J M
8 Květen 2022
Amazing place
michal mazalek
michal mazalek
24 Únor 2022
Masáž byla skvělá. Marcela má zlaté ruce. Velké díky Michal
G S
G S
25 Červenec 2021
Relax Club navštěvuji pravidelně . Po relaxační masáži se vždy cítím skvěle…. K tomu příjemné prostředí a profesionální přístup … za mě velká spokojenost …

Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž má své kořeny v tisíciletých tradicích léčby, které sahají až do Mezopotámie, Egypta a Číny. Nabízí více než pouhou úlevu od bolesti. Její léčivé dotyky poskytují celkové uvolnění a pohodu, které transcendentně působí na celé tělo.

Tento druh masáže je nejen účinným lékem na bolest, ale také působí jako báječný relaxační zážitek. Má osvědčené výhody při léčbě chronických onemocnění, je vynikající po úrazech a operacích a je ideální pro svalovou únavu či fyzické vyčerpání. Klasická masáž dokonce podporuje zdravější dýchání. Účinky zkušených rukou maséra vám mohou nabídnout nepopsatelnou úlevu. Určitě to stojí za vyzkoušení.

Pokud se rozhodnete pro masáž s kameny, budete v dobrých rukou. Masér expertně stimuluje jednotlivé části vašeho těla, včetně svalů, šlach a fascií. Obvykle se zaměřuje na konkrétní oblast těla po dobu zhruba jedné hodiny. Tato masážní technika proniká hluboko do svalů, čímž je protahuje a posiluje.

Kromě povrchových účinků, masáž také působí na vnitřní orgány těla. Skrze tlak a manipulaci svalů je možné uvolnit napětí a zvýšit prokrvení a okysličení celého organismu.

Tantrická masáž

Zasazená do hluboké tradice tantrické filosofie, je tantrická masáž více než jen terapeutickým zážitkem. Je to intimní rituál, který vám umožní objevovat svou smyslnost a spojit se se svým niterným já. Tento zážitek nabízí nejen hlubokou relaxaci, ale také omlazuje tělo, duši a oživuje psychickou a fyzickou podstatu jedince.

Mnohým z vás může být obtížné si dovolit takový luxus, zejména pokud si vybíráte tantrickou masáž poprvé. Ačkoli každý je rád hýčkán, klíčem je důvěra a pocit bezpečí. V Relax Clubu Namasté na těchto hodnotách stavíme. Ke každému klientovi přistupujeme s empatií, respektem a hlubokým porozuměním. Naším cílem je, aby masáž byla vedená s maximálním vědomím a upřímností.

Tantrická masáž nabízí jedinečnou cestu sebeobjevování, učí vás, jak pracovat se svou sexuální energií, uvolňovat mysl i tělo a zažívat hluboké okamžiky blaženosti. Tato praxe může zvýšit vaši smyslnost, podpořit kreativitu, zlepšit pružnost mysli a těla, a pomoci vám znovu objevit radost ze života.

Nyní je ten pravý čas probudit svou vnitřní energii a povolit si tuto masážní oslavu svého těla. Nechte se ponořit do světa smyslných dotyků, které vám přinesou novou energii a oživí vaše smysly. Tantrická masáž je okamžikem, kdy můžete rozšířit své obzory, překonat své vnitřní bariéry a spojit se s energií vesmíru.

Každá tantrická masáž je jedinečná, stejně jako vy. Její magie spočívá v objevování nových dimenzí sebe samých a propojení s vesmírnou harmonií. Ponořte se do rukou této osvěžující praxe a pocítíte lásku, harmonii a hlubokou radost.

Relaxační masáž

Ponořte se do světa, kde vládne klid, pohoda a relaxace. Jemné dotyky naší relaxační masáže jsou jako balzám pro vaši duši. Naše zkušené ruce vás povedou k hlubokému uvolnění a umožní vám na chvíli zapomenout na rušný svět venku.

Ačkoliv má mnoho společného s klasickou masáží, relaxační masáž se vyznačuje jemnějšími a pomalejšími hmaty, které hluboce relaxují a zklidňují.

V dnešním hektickém světě je čas na relaxaci skutečným pokladem. Relaxační masáž také podporuje krevní oběh, stimuluje lymfatický systém a pomáhá detoxikovat tělo. Kombinace vysoce kvalitních masážních olejů a aromatických esencí vám navodí pocit, že jste se narodili znovu. Přijďte a objevte svůj moment klidu u nás.

Rezervace

Pepa

Paris

Kontaktní údaje slouží pouze k vyřízení vašeho dotazu a nebudou pro žádné další účely použity.

Vaše pohodlí je pro nás prioritou. Po odeslání tohoto formuláře se vám brzy ozve náš masér či masérka, aby upřesnil(a) přesný čas vašeho termínu. Děkujeme za vaši důvěru!